Wesele

W pałacowych wnętrzach lub w plenerze

Nasza pakiety zawierają

Miejsce wesela

Ślub i przyjęcie weselne to jedna z najważniejszych chwil w życiu. W Pałacu Chojnata Państwo Młodzi oraz zaproszeni goście doświadczą niezapomnianych chwil… Pałac Chojnata zaprasza Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w jednym z trzech wyjątkowych miejsc. 

Proponujemy pałacowe wnętrza, wydzieloną część w Willi Parkowej lub nowy Namiot Bankietowy w pałacowym ogrodzie. Mamy przyjemność zaoferować Państwu możliwość skomponowania indywidualnego menu, dopasowanego do Państwa gustu i wymagań. 

W Pałacu lub w plenerze

Przyjęcia weselne do 90 osób przygotowujemy we wnętrzach pałacowych – Sala Balowa, Sala Kominkowa, Sala Słoneczna. Klimatyzowane i przestronne sale, taras restauracyjny, okrągłe stoły gustowna zastawa, efektowne kompozycje kwiatowe, blask świec i kryształowych żyrandoli, dodają magii i pozostają na długo w pamięci Gości.

Przyjęcia powyżej 90 osób organizujemy w Pawilonie Pałacowym w ogrodzie z widokiem na Pałac. Pawilon Pałacowy jest rozszerzeniem i uatrakcyjnieniem naszej oferty. Swoją popularność zawdzięcza współczesnej wizji zaślubin na świeżym powietrzu.

Weselne menu

Nasze menu dopasujemy do różnych gustów naszych Gości. Na specjalne życzenie układamy menu dla dzieci, wegetarian, Gości na specjalnych dietach. Każde menu ustalamy indywidualnie. Na cenę menu wpływ ma sezonowość towaru. Zapewniamy obsługę kelnerską – minimum 1 kelner na 20 osób.

Twój dzień w Pałacu Chojnata

Umów spotkanie

Z przyjemnością zorganizujemy Państwa wesele, urodziny lub inną imprezę okolicznościową. Umów się i zobacz obiekt:

W celu umówienia spotkania prosimy o wypełnienie formularza.

Real Estate (#2)
Call Now Button