Konferencje

Miejsce spotkań dla Twojej firmy

Standardowe wyposażenie sal

Pałac Chojnata zapewnia sale konferencyjne pod Warszawą, idealne na spotkanie biznesowe lub imprezę firmową.

Szukasz miejsca na kameralne spotkanie w wąskim gronie lub na konferencję pod Warszawą? Jeśli szukasz miejsca na szkolenia, czy prezentacje to nasze sale konferencyjne umożliwiają realizację takich spotkań. Kilka pomieszczeń o zróżnicowanej wielkości umożliwia zaplanowanie i organizację konferencji.

Pałacowe sale konferencyjne standardowo wyposażone są międzzy innymi w: rzutnik, ekran, flipcharty wraz z przyborami, materiały do pisania oraz mikrofon. Doświadczony zespół zapewni pełne wsparcie przy organziacji każdego spotkania.

Konferencje pod Warszawą? Jesteśmy blisko

Pałac Chojnata to obiekt doskonale nadający się na organizację prestiżowych konferencji, spotkań biznesowych, seminariów, wystaw, koncertów, spotkań integracyjnych.

Nasi bywalcy chwalą sobie niepowtarzalny klimat, miłą obsługę i ciszę, którą zakłóca jedynie… śpiew parkowych ptaków.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wnętrza Pałacu, Willę oraz tereny zielone.

Konferencje szyte na miarę

Stylowe wnętrza Pałacu Chojnata, autorska kuchnia oraz profesjonalna obsługa czynią nas doskonałym miejscem na organizację każdego wydarzenia firmowego. Dodatkowe atrakcje takie jak ognisko, biesiada czy gry terenowe dopełniają naszej oferty.

Organizacja konferencji pod Warszawą w Pałacu Chojnata to piękne widoki, ale również pełen profesjonalizm ze strony pracowników. Nasze doświadczenie pomoże w rozplanowaniu i przygotowaniu miejsc na konferencję. Konferencje to również przygotowanie odpowiedniego zaplecza konsumpcyjnego. W porozumieniu z organizatorami szkolenia przygotujemy i dostosujemy przerwy kawowe, jak również obiad dla uczestników szkolenia – wszystko zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Twój dzień w Pałacu Chojnata

Umów spotkanie

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją konferencji w naszym Pałacu napisz bądź zadzwoń do nas. Umów się i zobacz obiekt:

W celu umówienia spotkania prosimy o wypełnienie formularza.

Real Estate (#2)
Call Now Button